Volné pracovní místo  Svářeč TIG – jedna ranní směna (6:30 – 15:00)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Mezinárodní společnost v Kadani hledá svářeče TIG na jednu ranní směnu.

Náplň práce?
  • Svařování ocelových konstrukcí jednoúčelových strojů dle výrobní dokumentace pro textilní průmysl
  • Zejména svařování metodou TIG, příležitostně MIG
  • Úzká spolupráce s finální montáží textilních strojů
  • Svařování rozmanitých struktur od rámů po jednotlivé funkční moduly, které po finální montáži tvoří
  • jeden kompletní stroj
  • Většina produktů je nerezových a vyžaduje čisté pracovní prostředí

Požadujeme

Naše požadavky?
  • SOU
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Svářečské zkoušky TIG

Nabízíme

Co nabízíme?
  • Rostoucí mezinárodní pracovní prostředí
  • Práce na jednu ranní směnu
  • Po ZD práce na dobu neurčitou
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní zázemí
  • Benefitní karta
  • Kurzy angličtiny

Vhodné pro

Absolventy.